Lucie Haskova


Lucie Haskova

Lucie Haskova

Přečetla jsem spousty knih, snažila se přijít na všechna proč, a přitom jsem se stále točila ve stejném kruhu. Byť s dobrým pocitem, že pro to něco dělám.
Skutečná změna nastala až v okamžiku, kdy jsem poznala kouzlo uvolňování myšlenek a pocitů. Obě metody, které teď používám, toto umí skvěle. Nebylo potřeba se měnit, roky procházet uvědoměním. Bylo to tak jednoduché, až neskutečné.

Svůj život si dnes tvořím s naprostou lehkostí a to obrovské množství radosti a vděčnosti, kterou cítím, je nepopsatelné. Na svých seminářích a kurzech ráda potkávám lidi a předávám dál to, co nasměrovalo mě. Protože vím, že život každého z nás může být naplněný a spokojený. Každý na to máme, když se pro to rozhodneme a víme, jak na to.

Access kurzy facilitujeme většinou ve dvou, společně s Adrianou Těšínskou, rády našim absolventům předáváme různé úhly pohledů, rozdílné energie, společně vytváříme VÍCE

Facilitujeme kurzy po celé České Republice i na Slovensku

Více o nás, i širokou nabídku Access kurzů a dalších nástrojů najdete na našem webu

www.easytouch.cz

Kontakt: lucie@easytouch.cz

Alle komende klassen weergeven

Volgende komende klassen

Datum Gebeurtenis Cursusleider Host Locatie Medium
{{occurrence.StartDate}} - {{occurrence.EndDate}} {{occurrence.ClassTitle}} {{occurrence.Facilitator}}
{{occurrence.CoFacilitators[0]}}
{{occurrence.Host}}
{{occurrence.CoHosts[0]}}
{{occurrence.City}}, {{occurrence.State}}, {{occurrence.Country}}
{{medium.MediumName}}

Geen klassen weer te geven.


{{message}}

Mijn klassen

Access Bars Class

Acces Bars zijn de basis en het fundament van Access Consciousness. Het kan het begin zijn van een groot avontuur en het kan iets zijn dat je kunt toevoegen aan je leven, dat je zal helpen bij het creëren van meer gemak met alles in je leven. De Bars zijn 32 energiebanen die rondom en door je hoofd lopen, en die verbonden zijn met verschillende aspecten van je leven. Raak één Bar aan en je begint de energie die opgesloten zit in dat gebied of aspect van je leven op te ruimen, gewoon door het aan te raken.

Access Bars Geven & Ontvangen

Geven en ontvangen van Bars is een ongelooflijk verzorgend en ontspannend proces voor jou en je lichaam. Dit begint de deuren te openen naar eenheid - waar alles bestaat, zonder oordeel. Tijdens een Bars 'Geven en Ontvangen' ben je in de gelegenheid om Access Bars uit te wisselen met andere Bars Practitioners uit jouw omgeving. Het is een van de geweldige manieren om je Bars regelmatig te laten lopen!

Access Energetic Facelift

The Access Energetic Facelift is a wonderful way to rejuvenate the face and reverse the signs of aging on the face and throughout the entire body. The gentle soothing touch applied to your face and neck works with your body’s cells to restore, enliven and rejuvenate.