Lucie Haskova


Lucie Haskova

Lucie Haskova

Přečetla jsem spousty knih, snažila se přijít na všechna proč, a přitom jsem se stále točila ve stejném kruhu. Byť s dobrým pocitem, že pro to něco dělám.
Skutečná změna nastala až v okamžiku, kdy jsem poznala kouzlo uvolňování myšlenek a pocitů. Obě metody, které teď používám, toto umí skvěle. Nebylo potřeba se měnit, roky procházet uvědoměním. Bylo to tak jednoduché, až neskutečné.

Svůj život si dnes tvořím s naprostou lehkostí a to obrovské množství radosti a vděčnosti, kterou cítím, je nepopsatelné. Na svých seminářích a kurzech ráda potkávám lidi a předávám dál to, co nasměrovalo mě. Protože vím, že život každého z nás může být naplněný a spokojený. Každý na to máme, když se pro to rozhodneme a víme, jak na to.

Access kurzy facilitujeme většinou ve dvou, společně s Adrianou Těšínskou, rády našim absolventům předáváme různé úhly pohledů, rozdílné energie, společně vytváříme VÍCE

Facilitujeme kurzy po celé České Republice i na Slovensku

Více o nás, i širokou nabídku Access kurzů a dalších nástrojů najdete na našem webu

www.easytouch.cz

Kontakt: lucie@easytouch.cz

Visualizza corsi futuri

Corsi futuri

Data Evento Facilitatore Host Sede Modalità
{{occurrence.StartDate}} - {{occurrence.EndDate}} {{occurrence.ClassTitle}} {{occurrence.Facilitator}}
{{occurrence.CoFacilitators[0]}}
{{occurrence.Host}}
{{occurrence.CoHosts[0]}}
{{occurrence.City}}, {{occurrence.State}}, {{occurrence.Country}}
{{medium.MediumName}}

Nessun corso da visualizzare..


{{message}}

I miei corsi

ACCESS BARS®

Gli Access Bars sono il nucleo centrale e le fondamenta di Access Consciousness. Possono essere il punto di partenza di una grande avventura, qualcosa che puoi aggiungere alla tua vita che ti assisterà nel creare più facilità in tutte le cose. I Bars sono 32 punti energetici che scorrono attraverso la testa e che connettono vari aspetti della tua vita. Con il semplice tocco di uno dei Bars, cominci a sgomberare l’energia che è bloccata in quella sfera della tua vita.

Donare e Ricevere i Bars di Access

Donare e Ricevere i Bars® di Access è un processo gentile e incredibilmente nutriente per te e il tuo corpo. Cominci ad aprire la porta al tutt'uno, dove tutto esiste senza giudizio. In uno scambio Donare e Ricevere i Bars sarai in grado di scambiarli con altri operatori Bars della tua zona. E' un modo straordinario di farti scorrere i Bars con regolarità!

Facelift di Access

Il Facelift di Access è un modo fantastico per ringiovanire il viso e invertire i segni dell'invecchiamento sul viso e sull'intero corpo. Il tocco gentile su viso e collo lavora sulle cellule del tuo corpo per risanare, illuminare e ringiovanire.