Adriana Tesinska


Adriana Tesinska

Adriana Tesinska

www.easytouch.cz

 Bylo období, kdy jsem nebyla spokojená sama se sebou a se svým životem. Hledala jsem způsob, jak se pohnout z místa. Cesta, kterou jsem od té doby prošla a zkušenosti, které jsem získala, mi umožnily podívat se na sebe a svět jinak. Každý z nás je zodpovědný za svůj život a za to, co se v něm odehrává. Když si tohle uvědomíme, stáváme se tvůrci své reality a tvoříme si život takový, jaký si přejeme. 
Jsem za to poznání vděčná a nyní už vím, že jsem tady na "tomto světě" správně, a že můžu sobě i ostatním prospět tím, kým JSEM.

Mám ráda, když věci fungují jednoduše a zároveň efektivně, a to je důvod, proč tolik miluji Access nástroje. Vidím na sobě a svém životě, jak se vše dynamicky mění a odzrcadluje se to v mé rodině, u absolventů našich kurzů, i u klientů, kteří Access sezení absolvují. Každý máme VOLBU a volba vytváří MOŽNOSTI. A jsou to možnosti, o kterých ani nevíte, že existují:)

 

Kurzy facilituji po celé České Republice, začala jsem a i nadále spolupracuji s Luckou.

Více o nás, i širokou nabídku Access kurzů a dalších nástrojů najdete na našem webu www.easytouch.cz

{{showBio2?"Leggi di meno":"Leggi di più"}} Visualizza corsi futuri

Corsi futuri

Data Evento Facilitatore Host Sede Modalità
{{occurrence.StartDate}} - {{occurrence.EndDate}} {{occurrence.ClassTitle}} {{occurrence.Facilitator}}
{{occurrence.CoFacilitators[0]}}
{{occurrence.Host}}
{{occurrence.CoHosts[0]}}
{{occurrence.City}}, {{occurrence.State}}, {{occurrence.Country}}
{{medium.MediumName}}

Nessun corso da visualizzare..


Zdravím všechny a zvu vás na ESB party (POP - Party of Possibilities) s Dr. Dainem Heerem, která se uskuteční v termínu 14. - 16.2.2020 Pokud se k nám chcete připojit, dejte nám po Vaší registraci na kurz vědět, že jste již registrováni a chcete být součástí naší party. Více informací zde: https://www.easytouch.cz/esb-dr-dain-heer Registrace na on line: https://www.accessconsciousness.com/en/class-catalog/being-you-classes/sop-classes/energetic-synthesis-of-being-class_60/ Těším se na vás Adriana Tesinska tel.: +420 724 602 002 adriana@easytouch.cz www.easytouch.cz

{{message}}

I miei corsi

ACCESS BARS®

Gli Access Bars sono il nucleo centrale e le fondamenta di Access Consciousness. Possono essere il punto di partenza di una grande avventura, qualcosa che puoi aggiungere alla tua vita che ti assisterà nel creare più facilità in tutte le cose. I Bars sono 32 punti energetici che scorrono attraverso la testa e che connettono vari aspetti della tua vita. Con il semplice tocco di uno dei Bars, cominci a sgomberare l’energia che è bloccata in quella sfera della tua vita.

Facelift di Access

Il Facelift di Access è un modo fantastico per ringiovanire il viso e invertire i segni dell'invecchiamento sul viso e sull'intero corpo. Il tocco gentile su viso e collo lavora sulle cellule del tuo corpo per risanare, illuminare e ringiovanire.

Donare e Ricevere i Bars di Access

Donare e Ricevere i Bars® di Access è un processo gentile e incredibilmente nutriente per te e il tuo corpo. Cominci ad aprire la porta al tutt'uno, dove tutto esiste senza giudizio. In uno scambio Donare e Ricevere i Bars sarai in grado di scambiarli con altri operatori Bars della tua zona. E' un modo straordinario di farti scorrere i Bars con regolarità!