Adriana Tesinska


Adriana Tesinska

Adriana Tesinska

www.easytouch.cz

 Bylo období, kdy jsem nebyla spokojená sama se sebou a se svým životem. Hledala jsem způsob, jak se pohnout z místa. Cesta, kterou jsem od té doby prošla a zkušenosti, které jsem získala, mi umožnily podívat se na sebe a svět jinak. Každý z nás je zodpovědný za svůj život a za to, co se v něm odehrává. Když si tohle uvědomíme, stáváme se tvůrci své reality a tvoříme si život takový, jaký si přejeme. 
Jsem za to poznání vděčná a nyní už vím, že jsem tady na "tomto světě" správně, a že můžu sobě i ostatním prospět tím, kým JSEM.

Mám ráda, když věci fungují jednoduše a zároveň efektivně, a to je důvod, proč tolik miluji Access nástroje. Vidím na sobě a svém životě, jak se vše dynamicky mění a odzrcadluje se to v mé rodině, u absolventů našich kurzů, i u klientů, kteří Access sezení absolvují. Každý máme VOLBU a volba vytváří MOŽNOSTI. A jsou to možnosti, o kterých ani nevíte, že existují:)

 

Kurzy facilituji po celé České Republice, začala jsem a i nadále spolupracuji s Luckou.

Více o nás, i širokou nabídku Access kurzů a dalších nástrojů najdete na našem webu www.easytouch.cz

{{showBio2?"Masquer":"Lire la suite"}} Voir les cours à venir

Voir les cours à venir.

Date Événement Facilitateur Hôte Localisation Méthode
{{occurrence.StartDate}} - {{occurrence.EndDate}} {{occurrence.ClassTitle}} {{occurrence.Facilitator}}
{{occurrence.CoFacilitators[0]}}
{{occurrence.Host}}
{{occurrence.CoHosts[0]}}
{{occurrence.City}}, {{occurrence.State}}, {{occurrence.Country}}
{{medium.MediumName}}

Pas de cours à afficher.


Zdravím všechny a zvu vás na ESB party (POP - Party of Possibilities) s Dr. Dainem Heerem, která se uskuteční v termínu 14. - 16.2.2020 Pokud se k nám chcete připojit, dejte nám po Vaší registraci na kurz vědět, že jste již registrováni a chcete být součástí naší party. Více informací zde: https://www.easytouch.cz/esb-dr-dain-heer Registrace na on line: https://www.accessconsciousness.com/en/class-catalog/being-you-classes/sop-classes/energetic-synthesis-of-being-class_60/ Těším se na vás Adriana Tesinska tel.: +420 724 602 002 adriana@easytouch.cz www.easytouch.cz

{{message}}

Mes cours

ACCESS BARS®

Les Bars d'Access sont l'essence et la fondation d'Access Consciousness. Cela peut être le point de départ d'une merveilleuse aventure et quelque chose que tu ajoutes à ta vie qui t'aidera à créer avec plus d'aisance dans tous les domaines. Les Bars sont 32 barresd'énergies qui s'activent à l'intérieur et autour de ta tête et se connectent à différents aspects de ta vie. Touche une barre et tu commences à déblayer l'énergie enfermée dans cette zone ou aspect de ta vie par un simple toucher.

Lifting facial Access

Le Lifting facial Access est une manière merveilleuse de redynamiser ton visage et de renverser les signes du vieillissement sur le visage et à travers le corps tout entier.  Le toucher doux et apaisant appliqué sur ton visage et ton cou s'accorde avec les cellules de ton corps à restaurer, vivifier et régénérer.

Échange Access Bars

Échanger les Access Bars® est un processus incroyablement nourrissant et doux pour toi et ton corps.Tu commences à ouvrir les portes à l'unité - où tout existe sans jugement. À un échange de Bars, tu pourras échanger les bars avec d'autres praticiens de ta région. C'est un moyen formidable de recevoir les bars régulièrement !